15 lutego 2024

Dnia 8 lutego w Przedszkolu odbył się bal karnawałowy pod hasłem „W świecie zwierząt”. Całe wydarzenie poprowadził DJ Tomasz Gluza, który nie tylko zachęcał wszystkich do tańca, ale także rozbawiał znanymi przebojami muzycznymi. Przedszkolaki ze wszystkich grup, wraz z paniami w pięknych, kolorowych strojach, przeistoczyły się w różne zwierzęta, tworząc magiczną atmosferę.

Dzieci doskonale bawiły się, uczestnicząc wspólnie z paniami w tańcach przeplatanych zabawami, przygotowanymi specjalnie na tę okazję przez panią Beatę Rybarczyk-Czajkowską. Podczas zabawy, dzieci miały również okazję skosztować pysznego poczęstunku przygotowanego przez panie z kuchni.

Serdecznie dziękujemy DJ-owi Tomaszowi Gluzie za wspaniałą oprawę muzyczną, która wprawiła wszystkich w świetny nastrój. Dziękujemy również pani Beacie Rybarczyk – Czajkowskiej za poprowadzenie karnawałowych zabaw, dzięki którym każde dziecko miało niezapomniane chwile pełne radości i zabawy.

To był bal pełen niezapomnianych przeżyć i wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika.