DZIEŃ CHŁOPAKA🧍‍♂️🎉

11 października 2024

Dnia 30 września w przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Chłopaka”.

Święto to stwarza okazję do wyrażenia pozytywnych emocji, pozwala budować atmosferę życzliwości i czerpać radość ze wspólnej zabawy. Tego dnia dziewczynki obdarowywały chłopców słodkim upominkiem, życzeniami oraz uściskami. Nie zabrakło również wspólnego zdjęcia. Na koniec na wszystkich przedszkolaków czekała szczególna niespodzianka. Do naszego przedszkola przybył kucyk o imieniu „Kasia” z „Cichej Stajenki” ze Skarżyska-Kamiennej.

Zabawa rozpoczęła się od opowiastek jeździeckich, podczas których dzieci dowiedziały się jak żyją kuce, co jedzą oraz jak bezpiecznie się z nimi obchodzić. Następnie dzieci mogły skorzystać z przejażdżki na kucyku. Wszystkie przedszkolaki odważnie wsiadły na kucyka „Kasię”. Dumnie się na niej prezentowały. Po przejażdżce „Kasia” czekała na pogłaskanie. Obcowanie z kucykiem dało dzieciom wiele radości. Była to dla wszystkich świetna zabawa! Uśmiechom i oznakom sympatii nie było końca.

Serdeczne podziękowania należą się Rodzicom, którzy przyczynili się do tego szczególnego dnia i zorganizowali spotkanie z „kucykiem” i przygotowali słodkości dla wszystkich przedszkolaków w postaci „kinder niespodzianki”.