POKAZ MAGII W PRZEDSZKOLU

5 grudnia 2019

Dzień 4 grudnia okazał się „ magicznym” dniem dla każdego przedszkola. Odwiedził nas bowiem Iluzjonista, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki.
Na scenie działy się rzeczy niezwykłe! Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat.
Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. W magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, fruwały kolorowe chustki, lub zmieniały kolory.
Dzieci wypowiadały za czarodziejem magiczne zaklęcia, a wybrani asystenci osobiście brali udział w magicznych sztuczkach.
Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci; „achom!” i „ochom!” nie było końca, mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach!
Naszego niezwykłego gościa nagrodzono gromkimi brawami!