Święto Pluszowego Misia

26 listopada 2018

W dniu 23 listopada przedszkolaki z grupy „Krasnali” i „Jeżyków” uczestniczyły w zajęciach koleżeńskich z okazji obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola z misiem, który towarzyszył im przez cały dzień. W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, były zabawy ruchowe, plastyczne, quizy, dzieci rozpoznawały znane i lubiane misie z dziecięcych bajek. Poznały także historię powstania Pluszowego Misia. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, a najwięcej radości sprawiła dzieciom możliwość zaprezentowania swojego ukochanego pluszaka kolegom i zabawa z nim.