Wyjazd do MCK w Skarżysku Kamiennej

11 stycznia 2019

Dnia 8 stycznia dzieci ze wszystkich grup udały się do Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej na przedstawienie teatralne pt. „Piotruś Pan i piraci”.
Wspaniała gra aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji w Krakowie wprowadziła małych widzów w niesamowity baśniowy świat. Głównym bohaterem spektaklu był tytułowy Piotruś Pan, chłopiec, który spędzał swoje dzieciństwo na wyspie Nibylandii. Wszystkie dzieci z zapartym tchem śledziły jego przygody i zmagania z odwiecznym wrogiem kapitanem Hakiem. W przedstawieniu wykorzystano wiele efektów specjalnych, oryginalną scenografię, barwne stroje, co znacznie podniosło atrakcyjność spektaklu, wprowadziło niezwykły nastrój i przyciągało uwagę dzieci. W trakcie przedstawienia mali widzowie spontanicznie reagowali na prezentowane na scenie sytuacje.