DZIEŃ OTWARTY

13 sierpnia 2024

W dniu 28 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu dzieci, które po wakacjach dołączą do naszej społeczności. Przyszłe przedszkolaki wzięły udział w zajęciach adaptacyjnych, podczas których obejrzały bajkę „Czerwony Kapturek” wystawioną przez nauczycieli przy użyciu pacynek oraz wysłuchały piosenki w wykonaniu starszych przedszkolaków. Dzieci miały okazję zapoznać się z wyposażeniem sal, uczestniczyć w zabawach plastycznych i integracyjnych z chustą animacyjną, a także cieszyć się różnymi atrakcjami, takimi jak robienie tatuaży, puszczanie baniek mydlanych oraz wspólne zabawy na placu zabaw. Na zakończenie każde dziecko otrzymało balonowe zwierzątko.

Mamy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się w tym samym gronie. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za przybycie i wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia we wrześniu ☺️!