GALERIA

Dzień Niepodległości

Dzień Niepodległości

10 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji dzieci z grupy Wiewiórek zaśpiewały piosenkę „Jestem Polakiem”, recytowały wiersz „Katechizm polskiego dziecka” Władysława Bełzy oraz odśpiewały hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

Cała Polska Czyta Dzieciom – wizyta pani Teresy

Cała Polska Czyta Dzieciom – wizyta pani Teresy

6 października 2020

W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom 1 października przedszkolaków z grupy Jeżyków odwiedziła pani Teresa – kierownik Biblioteki Gminnej. Pani bibliotekarka przeczytała książkę „Mądra Sowa opowiada bajki o pomaganiu”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały i odpowiadały na pytania dotyczące książki. Było wesoło  i zabawnie. Na zakończenie spotkania pani Teresa wypożyczyła dzieciom książki z biblioteki.

Święto Pieczonego Ziemniaka i Dzień Przedszkolaka

Święto Pieczonego Ziemniaka i Dzień Przedszkolaka

28 września 2020

W środę 23 września dzieci z naszego przedszkola obchodziły Święto Pieczonego Ziemniaka i Dzień Przedszkolaka. Wszystkie dzieci udały się na plac przedszkolny, gdzie z twarzami pełnymi uśmiechów brały udział w różnych konkursach i zawodach sportowych, których głównym bohaterem był ziemniak.  Było mnóstwo atrakcji, zabaw ruchowych, piosenek, zabaw z chustą animacyjną, tańców z balonami. Radość, śmiech […]