BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

4 lutego 2020

Jak co roku w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Karnawałowy” o tematyce ” Na balu u Kubusia Puchatka” . W tym dniu przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu nie zabrakło tygrysków, prosiaczków, osiołków, sówek oraz innych postaci. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki. Wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi paniami bawiły się w bajkowym świecie.Wesoła zabawa przy muzyce przeplatana była różnymi konkursami i zagadkami. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

BARDZO DZIĘKUJEMY Dziękujemy panu Tomkowi Gluzie za oprawę muzyczną oraz wszystkim Paniom zaangażowanym w organizację …