BOŻONARODZENIOWE JASEŁKA „Narodziła się Dziecina”

10 stycznia 2022

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w przedszkolu zadbały w tym roku dzieci z grupy „Jagódki” i „Malinki”, które w środę 5 stycznia zaprezentowały całej przedszkolnej społeczności przygotowane Jasełka Bożonarodzeniowe pod hasłem „Narodziła się Dziecina”. Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa. Kolędy, scenografia, oraz piękne stroje dzieci były idealnym dopełnieniem całego przedsięwzięcia. Mali artyści z dużym zaangażowaniem odgrywali swoje role, za co otrzymali gromkie brawa od publiczności, oraz wyrazy podziękowania od pani Dyrektor. Słowa podziękowania popłynęły również do pań, które przygotowały wraz z przedszkolakami całą uroczystość- pani Anety Działak, Magdaleny Kolasy, Magdaleny Wesołowskiej oraz Martyny Zawiszy.