Czyta sekretarz Urzędu Gminy – Monika Mączyńska

10 lutego 2019

O tym, że czytanie rozwija wyobraźnię i wpływa dobrze na rozwój dziecka nie trzeba nikogo przekonywać.

W czwartek 7 lutego przedszkolakom z grupy Żabek czytała bajkę sekretarz Urzędu Gminy w Skarżysku Kościelnym, p. Monika Mączyńska. Pani Monika przeczytała książeczkę pt. ,Smok Maciuś i jego pierwszy dzień w przedszkolu”. Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały zaprezentowanej opowieści. Wielkim zaskoczeniem dla nich było to, że spotkanie odbyło się w gabinecie Pani Moniki. Dzieciom bardzo podobała się ta wycieczka, podczas której dowiedziały się, że dzięki książkom można przeżyć wiele przygód oraz dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy. Obdarowane słodkościami i pełne wrażeń dzieci powróciły do przedszkola.