DRODZY RODZICE!

23 marca 2020

Chcemy być z Wami w tym trudnym czasie, choćby w wirtualny sposób. Tęsknimy za naszymi Przedszkolaczkami i chcemy mieć z nimi kontakt – Internetowy, ale zawsze …Nasze przedszkole jest puste i smutne – bo to właśnie Przedszkolaki i ich Rodzice tworzą klimat.

Wiemy, że pomysły na zabawę z dziećmi czerpiecie z Internetu i z własnych doświadczeń, gdy sami byliście dziećmi. Chcemy Was inspirować, by wspólnie przetrwać ten smutny czas. Do tej pory zamieszczaliśmy propozycje zabaw i zajęć dla dzieci na naszej przedszkolnej stronie na Facebooku . już od środy 25.03 na naszej przedszkolnej stronie www.przedszkole-sk.pl i na Facebooku Przedszkole Samorządowe znajdziecie Państwo linki i propozycje do zabaw i zajęć w domu oraz linki  pod nazwą(w zależności od grupy, której dotyczą)

ZDALNE ZAJĘCIA…. KRASNALE (grupa p. Moniki S. i p. Magdy)

ZDALNE ZAJĘCIA ….JEŻYKI (grupa p. Zosi i p. Kingi)

ZDALNE ZAJĘCIA…. PSZCZÓŁKI  (grupa p. Anety i p. Magdy)

Wszystkie propozycje są dobrowolne, ale pomogą nam i Waszym dzieciom w realizacji podstawy programowej

Zachęcamy również do gromadzenia wytworów dzieci, prac plastycznych, zdjęć – po powrocie do przedszkola zorganizujemy prezentację, galerię lub w inny sposób podziękujemy za kreatywność.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz wszyscy Pracownicy Przedszkola Samorządowego w Skarżysku Kościelnym