DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE „Jagódki”

8 lutego 2024

Ostatnią grupą, która wystąpiła dla swoich dziadków były „Jagódki”.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznych.

Dzieciaki pod czujnym okiem swoich pań zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.

Wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA ICH ZAANGAŻOWANIE W PRZYGOTOWANIE SŁODKIEGO POCZĘSTUNKU ❤️