Dzień Babci i Dziadka

10 lutego 2019

W dniach 6-7 lutego w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje podziękowanie za trud włożony w ich wychowanie. Następnie dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły im specjalnie przygotowane upominki.

Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku, które zostały przygotowane przez rodziców. Babcie brały także udział w konkursie na „Sernik babuni”, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszystkie babcie biorące w nim udział zostały nagrodzone.

Spotkania upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze.

Po uroczystościach zostały rozstrzygnięte 2 konkursy na „Kolorową grę planszową” i „Nietypową ozdobę choinkową”.

 

Kolorową gra planszowa

I miejsce: Milan Gąska

II miejsce: Natalia Bryzik

III miejsce: Julia Walczyk i Filip Bodo

 

Nietypowa ozdoba choinkowa

I miejsce: Natalia Bryzik

II miejsce: Kacper Błach

III miejsce: Filip Bodo

 

Wyróżnienia: Anna Pedryc, Aleksandra Antoniak, Alan Jankiewicz, Gabriela Sieczka, Julia Walczyk