DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU

1 października 2019

DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU 

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

W poniedziałek 30 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Już od samego rana dało się wyczuć odświętną atmosferę!  W każdej grupie przedszkolnej dziewczynki wraz z paniami odśpiewały uroczyste “Sto lat” i złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia! Nie zabrakło również drobnych upominków ufundowanych przez Rodziców. Chłopcy otrzymali w prezencie wąsy na patyku! dzięki którym na zdjęciach pamiątkowych prezentują się wspaniale. We wszystkich grupach był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.