DZIEŃ DZIECKA Z ALPAKAMI

7 czerwca 2024

Dnia 3 czerwca nasze przedszkole odwiedzili niecodzienni goście – alpaki, które przybyły do nas w towarzystwie swoich opiekunów. Było to wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Już sam widok tych uroczych zwierząt wzbudził ogromną sympatię wśród dzieci. Alpaki zachwyciły wszystkich swoim spokojnym i przyjaznym zachowaniem.

Dzieci z każdej grupy miały okazję podejść do alpak, pogłaskać je, przytulić, a nawet nakarmić marchewką. Okazało się, że marchewki są dla alpak prawdziwym przysmakiem, równie smacznym jak dla nas słodycze. Dzieci były zachwycone, mogąc nawiązać bezpośredni kontakt z tymi niezwykłymi zwierzętami. Nie brakowało radości, śmiechu i pytań skierowanych do opiekunów alpak, którzy chętnie dzielili się ciekawostkami na temat swoich podopiecznych.

Wszystkie dzieci były zachwycone niespodzianką przygotowaną przez rodziców. Dziękujemy za ten wyjątkowy Dzień Dziecka!