DZIEŃ DZIECKA

6 czerwca 2022

Dzień Dziecka to święto, na które czekają wszystkie przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to wspaniały dzień, przepełniony radością, uśmiechami i niespodziankami. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Barbara Kocia. Powitała zgromadzonych gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością: pana Wójta – Jacka Bryzika, panią Skarbnik – Magdalenę Węgłowską, panią Sekretarz – Marzannę Boczek, pana Inspektora Grzegorza Pypcia oraz wszystkich przedszkolaków, nauczycieli i pracowników przedszkola. Pan Wójt złożył serdeczne życzenia przedszkolakom, przyniósł ze sobą słodki poczęstunek oraz zapowiedział niespodziankę. Na placu przedszkolnym pojawił się „Zaczarowany autobus” i Chase z „Psiego Patrolu”. Były balony, zabawy taneczne, gry zespołowe i ruchowe prowadzone przez panie nauczycielki oraz pyszne „domowe” ciasto przygotowane przez nasze panie kucharki.

W tym dniu odbył się również „Piknik Rodzinny”, który uroczyście otworzyły dzieci prezentując swoje zdolności artystyczne. W krótkich programach śpiewały i recytowały wiersze o mamie i tacie. Podczas pikniku odbył się również „Pokaz talentów”, w którym przedszkolaki wraz z rodzicami mogły spróbować swoich sił w występach przed szerszą publicznością, prezentując wcześniej przygotowane piosenki. W pokazie wzięło udział dwie rodziny. Były to piękne występy nagrodzone gromkimi brawami oraz pamiątkowymi dyplomami i pucharami.

Tradycyjnie podczas tego święta nie mogło zabraknąć grilla i pysznych kiełbasek przygotowanych przez panie kucharki i panią intendent. Przedszkole zapewniło kiełbaski dla wszystkich Rodziców, opiekunów i uczestników pikniku.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony czas podczas tego wyjątkowego święta.