DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

18 października 2023

Dnia 13 października w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym wyjątkowym dniu grupa „Malinki” przedstawiła przygotowany pod kierunkiem pani Katarzyny Kowalik i pani Beaty Skrzypczyk program artystyczny dla pracowników i emerytów naszej placówki. Dzieci poprzez taniec, śpiewy i wiersze wyraziły swoją wdzięczność wychowawcom, opiekunom oraz całemu personelowi przedszkola.
Swoją obecnością zaszczycili nas: pan wójt Jacek Bryzik, pani skarbnik Magdalena Węgłowska oraz emerytowani pracownicy przedszkola. Po części artystycznej głos zabrali: pani dyrektor Barbara Kocia oraz pan wójt Jacek Bryzik dziękując wszystkim pracownikom za serce, życzliwość i trud wkładany w swoją pracę. Na zakończenie młodzi artyści wręczyli gościom oraz wszystkim pracownikom własnoręcznie wykonane kwiaty.