16 października 2024

Dnia 15 października w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym wyjątkowym dniu grupa „Malinki” przedstawiła przygotowany pod kierunkiem pani Magdaleny Kloch program artystyczny dla pracowników i emerytów naszej placówki. Dzieci poprzez taniec, śpiewy i wiersze wyraziły swoją wdzięczność wychowawcom, opiekunom oraz całemu personelowi przedszkola.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Wójt Jacek Bryzik, Grzegorz Pypeć Kierownik Ref. Planowania, Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Nieruchomości, Pani Skarbnik Magdalena Węgłowska, Sekretarz Gminy Marzanna Boczek, emerytowana Pani Dyrektor Barbara Kocia oraz emerytowana Pani Dyrektor Maria Piwowarska. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Ewa Wiśniewska dziękując wszystkim pracownikom za serce, życzliwość i trud wkładany w swoją pracę wręczając nauczycielom dyplom, który zawierał tekst gratulacji i uznania. Na zakończenie dzieci wręczyły gościom oraz wszystkim pracownikom własnoręcznie wykonane kwiaty.

Niespodziankę przygotowali Rodzice z Rady Rodziców w postaci tortu i poczęstunku oraz zakupu nowej kotary na salę widowiskową.

Serdecznie dziękujemy 😊☺️😊