11 marca 2021

W poniedziałek 8 marca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Grupa Pszczółek zaprezentowała przygotowany specjalnie na tę okazję program artystyczny. Występ mogli podziwiać wszyscy pracownicy placówki oraz dzieci. Nie obyło się bez serdecznych życzeń, piosenek, tańców oraz kolorowych kwiatów. Wspólne zdjęcie uwieczniło ten wspaniały dzień. Tego dnia w przedszkolu panowała wesoła atmosfera. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Z tej okazji dzieci reprezentujące grupę Pszczółek odwiedziły także Panie z Zakładu Krawieckiego DANA, złożyły życzenia oraz wręczyły Paniom ręcznie wykonane broszki filcowe. Na zakończenie cała grupa otrzymała od pani Danusi przepyszne smakołyki.