DZIEŃ KOLORU BRĄZOWEGO – DZIEŃ CZEKOLADY

6 grudnia 2022

Dnia 2 grudnia w przedszkolu królował kolor brązowy. Był to Dzień Koloru Brązowego połączony z Dniem Czekolady. Jak zawsze Rodzice postarali się, aby każdy przedszkolak ubrany był w tym kolorze. W trakcie brązowego dnia chętne dzieci zajadały smakołyki w kolorze brązowym przygotowane przez panią intendent, miały okazję powąchać jak pachnie kakao, kawa, cynamon, nutella, ziele angielskie, goździki, przyprawa do piernika itp., poznały historię powstania czekolady, układały „brązowe” rytmy, dzieliły na sylaby, wykonały brązowe prace plastyczne. Był też czas na zabawy z wierszami i piosenkami w tym kolorze. BRĄZOWY DZIEŃ był kolejnym dniem z cyklu “KOLOROWYCH DNI” w naszym przedszkolu. Dzień ten minął w radosnej i słodkiej atmosferze. Czekamy na następny kolor 😊…. żółty.