Dzień Komisji Edukacji Narodowej

25 października 2021

14 października to nie tylko Dzień Nauczyciela, ale święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieci w przedszkolu czuły się dobrze i bezpiecznie.
Z tej okazji dzieci z grupy „ Malinki” pod kierunkiem pani Anety Działak i przy pomocy pani Martyny Zawiszy przygotowały akademię podczas której tańczyły, śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Barbara Kocia, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników obsługi wiele ciepłych słów. Złożone życzenia dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają w pracy z dziećmi. Życzenia i podziękowania za trud włożony w pracę z dziećmi złożył również Pan Wójt Jacek Bryzik..Ten szczególny dzień uświetnił bukiet pięknych kwiatów przygotowanych przez panią Anetę dla nauczycieli, pracowników przedszkola i zaproszonych gości.