Dzień Nauczyciela

16 października 2020

Dnia 15 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela. Uroczystość bardzo ważna i wdzięczna, ponieważ jej głównym mottem są życzenia, wyrazy wdzięczności i słowa uznania kierowane przez dzieci do wszystkich pracowników przedszkola. Przedszkolaki z grupy Jeżyków i Pszczółek podziękowały nauczycielom oraz pracownikom obsługi za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Poprzez wiersze, piosenki oraz życzenia dzieci wyraziły swoją wdzięczność za codzienną opiekę nad nimi, cierpliwość, miłość i wielkie poświęcenie. Na zakończenie uroczystości wręczyły wszystkim pracownikom przedszkola piękne filcowe broszki w formie kwiatka. Cała uroczystość przebiegała w miłej, serdecznej i wesołej atmosferze.