DZIEŃ UŚMIECHU W PRZEDSZKOLU

9 października 2019

 „Dobry humor dzisiaj mamy, więc uśmiechy przesyłamy” z takim hasłem i uśmiechem na twarzy dzieci z przedszkola obchodziły  w poniedziałek 7 października DZIEŃ UŚMIECHU.

W tym dniu przedszkolaki starały się przez cały dzień utrzymać wspaniały humor i uśmiech na twarzy. Tym uśmiechem zarażały wszystkich swoich kolegów z przedszkola, panie oraz pracowników przedszkola. Na dzieci czekało w tym dniu wiele zabaw , do których „biletem wstępu” był uśmiech od ucha do ucha. Zajęcia rozpoczęły się od wspólnego odśpiewania piosenki pt.„ Grzeczne słówka” . Były tez wierszowane zagadki oraz liczne zabawy ruchowe np. „ Uśmiechnij się choć raz”. Każde dziecko samodzielnie zaprojektowało także indywidualny symbol uśmiechu.  Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień i oby jak najczęściej uśmiech gościł na twarzach naszych podopiecznych, nauczycieli, a także rodziców.