„ECHO Przedszkolaka”

9 lutego 2021

Drodzy Czytelnicy!

Przekazujemy w Wasze ręce pierwszy w tym roku szkolnym numer naszej przedszkolnej gazetki.

Ten rok jest bardzo wyjątkowy z powodu epidemii COVID – 19. Wiemy, że życie codzienne płynie zupełnie inaczej jak dotychczas. Minione wakacje na pewno z tego powodu nie były zwyczajne. Mamy nadzieję, że udało Wam się odpocząć i nabrać sił na nowy rok szkolny. Będzie on na pewno rokiem nowych doświadczeń. Mamy nadzieję, że również pełnym zabaw, radości i przygód.

Szczególnie miło nam powitać w naszym gronie te Dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola. Przed kochanymi Maluszkami trudny czas adaptacji do nowego miejsca i konieczności rozstania się z rodzicami. Pragniemy jednak zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby ten pierwszy krok do samodzielności przedszkolaków był miłym wspomnieniem.

Pamiętajcie drodzy Rodzice, że dobro Waszych dzieci jest dla nas najważniejsze.  Dołożymy wszelkich starań, aby Wasze Pociechy czuły się pod naszą opieką dobrze i bezpiecznie. Tym bardziej, iż w tym roku szkolnym
z powodu obostrzeń sanitarnych, niestety nie będziecie mogli wejść na teren przedszkola. O wszystkich wydarzeniach będziemy informować Was w naszej gazetce.

Wszystkim Przedszkolakom na starcie nowego roku szkolnego życzymy zdrowia, radości, wspaniałych dni w czasie których będziecie zdobywać wiedzę, bawić się, nawiązywać nowe przyjaźnie, przeżywać niezapomniane przygody.

Wam drodzy Rodzice również życzymy dużo zdrowia, szybkiego powrotu do znanej nam rzeczywistości sprzed pandemii oraz udanej współpracy i zadowolenia.

ECHO Przedszkolaka – wersja pdf.