II FINAŁ ŚWIĘTOKRZYSKIEJ OLIMPIADY PRZEDSZKOLAKA

15 grudnia 2022

Dnia 7 grudnia 2022 r. nasze przedszkole wzięło udział w finale rozgrywek II Świętokrzyskiej Olimpiady Przedszkolaka w Hali Legionów w Kielcach. Olimpiada ta została zorganizowana przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty. W rozgrywkach finałowych brało udział 17 przedszkoli ze wszystkich powiatów województwa świętokrzyskiego, łącznie 204 dzieci. Nasze przedszkole reprezentowało 12 przedszkolaków z grupy „Jagódki” przygotowywanych przez panią Anetę Działak. Przedszkolaki rywalizowały w czterech konkurencjach sportowych (bieg sztafetowy, tor przeszkód, rzut do celu oraz skoki na odległość). Zawody wzbudziły wiele emocji i pozytywnych przeżyć. Dzieci wróciły bardzo szczęśliwe i zadowolone. Cieszyły się, że mogły uczestniczyć w takiej imprezie sportowej. Wielkie brawa dla naszych przedszkolaków.

Więcej informacji po poniższym linkiem:

II Świętokrzyska Olimpiada Przedszkolaka – podsumowanie finału powiatowego (powiat kielecki) – Kuratorium Oświaty w Kielcach (kielce.pl)