Magiczne Andrzejki

4 grudnia 2018

W czwartek 29 listopada w naszym przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowaliśmy Andrzejki.

Andrzejki w naszym przedszkolu to już tradycja. W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta. Był to dzień radosnych zabaw i wróżb, dzięki którym dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło  wróżb z kubeczkami, kapelusza, tajemniczych miseczek, wróżenia za pomocą koła przyszłości, lania wosku przez dziurkę od klucza itp.  Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce, podczas których dzieci mogły rozładować swoją energię. Nasze Andrzejki były pełne radości, swobody i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni.