OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

27 września 2022

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W tym dniu na dzieci z naszego przedszkola czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez panie nauczycielki. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, tory przeszkód, zabawy ruchowe z przyborami gimnastycznymi. Przedszkolaki również

wspaniale

bawiły się przy dźwiękach muzyki tańcząc z balonami.

Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Wszystkim przedszkolakom, tym małym i tym dużym, życzymy dużo uśmiechu i radości oraz wspaniałej, zabawy z kolegami i koleżankami z grupy przedszkolnej.