Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

26 września 2023

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W tym dniu na dzieci z naszego przedszkola czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez panie nauczycielki. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne z chustą animacyjną, zabawy muzyczne z balonami, zabawy badawcze, tory przeszkód oraz zabawy ruchowe z przyborami gimnastycznymi.

Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.