Pasowanie na przedszkolaka

3 grudnia 2021

26 listopada w przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie dzieci, które w tym roku szkolnym rozpoczęły swoją przygodę z edukacją. Dzieci zaprezentowały przygotowany z wychowawczyniami program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dla większości z nich był to pierwszy występ przed publicznością. Spisały się fantastycznie!!! Na uroczystość przybył pan wójt Jacek Bryzik i pani sekretarz Monika Mączyńska, którzy przyglądali się występom dzieci nagradzając je gromkimi brawami. Po prezentacji artystycznej nastąpiło uroczyste przyrzeczenie, a następnie pani dyrektor Barbara Kocia dokonała pasowanie. Za dotknięciem czarodziejskiego ołówka każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem. Radości nie było końca. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom, oraz kuferek obfitości.