PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

30 listopada 2023

Dnia 28 listopada odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Bohaterami były dzieci, które dopiero zaczęły przygodę z przedszkolem. Uroczystość ze względu na dzieci, które mają jeszcze problem z adaptacją odbyła się bez udziału Rodziców. Akademię rozpoczęła pani dyrektor powitaniem wszystkich przedszkolaków i pracowników przedszkola. Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny. Występując przed przedszkolną publicznością dzieci wykazały się dużą odwagą i umiejętnościami. Punktem kulminacyjnym było pasowanie ołówkiem przez panią dyrektor i odbicie paluszka w przedszkolnej kronice. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy i pamiątkowe kubeczki. Po zakończeniu oficjalnej części dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia.