Pasowanie na przedszkolaka

11 stycznia 2019

Bardzo uroczystym i zarazem najważniejszym świętem dla dzieci w naszym przedszkolu było „Pasowanie na Przedszkolaka”, które odbyło się w czwartek 10 stycznia. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz Sekretarz Gminy Skarżysko Kościelne – Monika Mączyńska.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem p. Magdaleny Kolasy i Moniki Sławińskiej. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Rodzice bardzo wzruszeni i dumni ze swoich pociech bili gromkie brawa.

W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a pani dyrektor z pomocą zaczarowanego ołówka dokonała pasowania. Miłym akcentem było wręczenie wychowankom dyplomów, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z najmłodszych lat pobytu w przedszkolu. Po zakończeniu uroczystości dzieci zasiadły do słodkiego poczęstunku.