Piknik Rodzinny – Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

26 czerwca 2024

Dnia 21 czerwca 2024 roku w naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy Piknik Rodzinny połączony z uroczystością zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Wydarzenie rozpoczęło się od występów naszych przedszkolaków. Dzieci zaśpiewały piękne piosenki dla swoich rodziców, a szczególnie wzruszające były występy 6-latków, które zostały pożegnane przez 5-latków.

Po artystycznych prezentacjach dzieci udały się do swoich sal, aby pożegnać rok przedszkolny ze swoimi paniami. Następnie rozpoczęła się mniej formalna, ale równie radosna część wydarzenia – wspólne rodzinne grillowanie.

Na przedszkolnym placu zabaw czekało mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, tatuaże, wata cukrowa, lody, grillowe kiełbaski, pyszna lemoniada, konkurencje sportowe, dmuchańce, przejażdżki rikszą, wizyta straży pożarnej itp. Jednym z najatrakcyjniejszych punktów programu okazała się bitwa na wodne balony, która przyniosła dzieciom i dorosłym mnóstwo pozytywnych emocji i radości.

Dla wszystkich uczestników piknik był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, pełnego wzruszeń i radości. To również moment, aby podziękować wszystkim osobom, a zwłaszcza Rodzicom, którzy włączyli się w organizację tego wyjątkowego dnia. Wasza pomoc i zaangażowanie sprawiły, że piknik stał się niezapomnianym wydarzeniem.

Serdecznie dziękujemy i życzymy wspaniałych wakacji ❤️!!!