Pomagamy Oliverowi!

10 listopada 2021

Oliver Stachura to dziewięcioletni Skarżyszczanin, który toczy nierówną walkę z nowotworem złośliwym. Aby mu pomóc, wesprzeć go, w naszym przedszkolu  w październiku Wolontariuszka – pani Monika Sławińska zorganizowała zbiórkę pieniążków na ten cel. Wystawione były dwie puszki. Jedna Fundacji Siepomaga, która została bardzo szybko zapełniona pieniążkami naszych Rodziców, Pracowników Przedszkola oraz Pracowników Urzędu Gminy Skarżysko Kościelne. Puszkę odesłano do Fundacji (nie znamy jeszcze zebranej kwoty – po przeliczeniu w Fundacji dostaniemy taką informację, to się nią podzielimy).
Druga puszka wspólna ze Szkołą Podstawową w Skarżysku Kościelnym, gdzie koordynatorem była opiekun szkolnego wolontariatu pani Małgorzata Paź. Puszka zapełniła się kwotą 1121,84 zł i 50 centów.

Dziękujemy wszystkim Dzieciom, Uczniom, Rodzicom, Pracownikom Przedszkola Samorządowego i Urzędu Gminy w Skarżysku Kościelnym oraz Szkole Podstawowej w Skarżysku Kościelnym za włączenie się do akcji i za okazane serce.