Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

22 września 2021

Pierwszego września przedszkolaki przywitały rok szkolny 2021/2022. Inauguracja odbyła się na sali gimnastycznej w nowym budynku przedszkola. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Barbara Kocia witając przedszkolaków, ich rodziców, pracowników i zebranych gości. Wśród zaproszonych znaleźli się:

– Wójt Gminy pan Jacek Bryzik

– Poseł na Sejm RP pani Agata Wojtyszek

– Senator RP pan Jarosław Rusiecki

– Sekretarz Gminy pani Monika Mączyńska

– Skarbnik Gminy pani Magdalena Węgłowska

Obecna na uroczystości była również pani Zofia Sieczka, która odchodziła w tym roku na emeryturę. Na jej ręce złożone zostały podziękowania za wieloletnią pracę i włożony trud w wychowanie wielu pokoleń przedszkolaków.

Podczas uroczystości odbyło się poświęcenie budynku przedszkola przez księdza proboszcza Mariana Czajkowskiego.

W obecnym roku szkolnym do placówki będzie uczęszczać 100 przedszkolaków. Zajęcia będą odbywać się w 4 grupach: „Cytrynki”, „Zielone Jabłuszka”, „Malinki”, „Jagódki”.