Rozstrzygnięcie konkursu „Gmina Skarżysko Kościelne – moja mała Ojczyzna”

26 czerwca 2024

Podajemy wyniki konkursu plastycznego „Gmina Skarżysko Kościelne – moja mała Ojczyzna”, którego celem było budzenie poczucia przynależności do środowiska lokalnego, rozwijanie zainteresowania zabytkami i miejscami użyteczności publicznej, kształtowanie postaw patriotycznych oraz rozwijanie wyobraźni i zdolności plastycznych.

Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej płaskiej dowolną techniką. Mimo niewielkiej liczby zgłoszeń, bo otrzymaliśmy tylko dwie prace, każda z nich była wyjątkowa i wartościowa.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Nikodem B.

II miejsce: Kaja B.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za ich zaangażowanie oraz twórcze podejście do tematu. Wasze prace wspaniale oddają ducha naszej małej ojczyzny i przyczyniają się do rozwijania świadomości lokalnej.