Rozstrzygnięcie konkursu „Moje niezapomniane ferie zimowe”

27 marca 2024

W naszym przedszkolu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Moje niezapomniane ferie zimowe”. Celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz rozwijanie zainteresowań fotograficznych.

Na konkurs zgłoszono 5 prac. Wyłonienie laureatów konkursu było niezmiernie trudnym zadaniem, ponieważ wszystkie prace były piękne oraz starannie wykonane, a każdy pomysł na wykonanie był oryginalny i wyjątkowy.

W konkursie zwyciężyły następujące przedszkolaki:

I miejsce: Alicja i Dawid M. – grupa Jagódki i Malinki

II miejsce: Aleksander i Jan T. – grupa Zielone Jabłuszka i Jagódki

III miejsce: Nikodem B. – grupa Jagódki

Wyróżnienie: Iga i Nikodem D. – grupa Cytrynki i Jagódki

Dziękujemy Przedszkolakom i ich Rodzicom za udział w konkursie!