SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

6 grudnia 2022

W piątek 2 grudnia w naszym przedszkolu gościliśmy przedstawicieli KGW ze Skarżyska Kościelnego ubranych w piękne ludowe stroje:

• p. Barbarę Zając

• p. Krystynę Łyżwę

• p. Irenę Sykulską

• p. Urszulę Fijałkowską

oraz pana Szymona Płusę, który specjalnie na to spotkanie ułożył piosenkę pt. „Spotkanie z przedszkolakami 2022”.

Podczas wizyty panie z KGW wykonywały dla przedszkolaków ozdoby choinkowe i dekoracje świąteczne, a pan Szymon uczył dzieci śpiewać swoją piosenkę, zabawiał rozmową i rymowanymi wierszykami o dzieciach, paniach, przedszkolu i świętach. Po skończonej pracy przedstawiciele KGW obdarowali dzieci słodkimi prezencikami. Panie dostały pamiątkowe podziękowania na których wypisana była indywidualna dedykacji w postaci wiersza dla każdej z Pań.

Na zakończenie w podziękowaniu za wizytę, mile spędzony czas, krzewienie kultury ludowej i rękodzieła oraz podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych przedszkolaki złożyły życzenia i wręczyły przygotowaną niespodziankę.

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy z przedszkolem 🙂