Starszaki w bibliotece

20 listopada 2018

W czwartek 15 listopada dzieci z  grupy „Żabek” odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną. Dzięki uprzejmości pani Teresy Banaszczyk nasze przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych, które akcentowały obchody Święta Niepodległości. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały historii o znaczeniu symboli narodowych oraz ciekawych wydarzeń związanych z niepodległością Polski. Krótki przegląd książek o tej tematyce uporządkował dzieciom podstawowe fakty dotyczące 11 listopada 1918 roku. Przedszkolaki w skupieniu i z powagą wysłuchały całej historii. Na zakończenie pobytu dzieci wypożyczyły swoją ulubioną książkę. Wróciły zadowolone i uśmiechnięte do przedszkola, bogatsze o nowe czytelnicze doświadczenia.