Świąteczne warsztaty w Gminnym Ośrodku Kultury

19 grudnia 2023

We wtorek 12 grudnia dzieci z grupy „Malinki” wraz ze swoimi paniami odwiedziły Gminny Ośrodek Kultury w Skarżysku Kościelnym. Zostały zaproszone przez panią Beatę Rybarczyk – Czajkowską na warsztaty podczas, których dowiedziały się w jaki sposób można malować figurki gipsowe.

Dzieci świetnie się bawiły, ale jednocześnie były bardzo skupione na odpowiednim doborze kolorów i estetycznym wykonaniu swojej pracy. Oczywiście wszystkie pomalowane figurki zostały zabrane przez przedszkolaki do domu. Na zakończenie dzieci czekała słodka niespodzianka. W podziękowaniu za ciekawą lekcję przedszkolaki wręczyły pani Beacie własnoręcznie zrobione kwiaty. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni, pełni wrażeń i wspomnień wrócili do przedszkola. Zapewne jeszcze nie raz powrócimy tam na kolejne warsztaty. Pani Beacie dziękujemy za zaproszenie.