Teatrzyki

7 marca 2019

W naszym przedszkolu po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć aktorów z objazdowego Teatru Kanon, który wystawił dla nas sztukę pt. „Zimowa opowieść”. Była to piękna bajka, o tym co w życiu jest najważniejsze. Dzieci dowiedziały się, że nie prezenty, ale dobroć, miłość i chęć niesienia pomocy innym powinny być dla każdego najważniejsze, najcenniejsze, ponieważ stanowią sens życia człowieka.

Spektakl „Przyjaźni dar odwróci zły czar” w wykonaniu aktorów Teatru Maska z Krakowa w zabawny sposób przybliżył dzieciom jak zaakceptować siebie i innych. Pokazał, że odpowiednie traktowanie, empatia, znajomość trzech „magicznych słów”- proszę, dziękuję, przepraszam to najprostszy sposób do zjednania sobie przyjaciół.