UDZIAŁ W PROJEKCIE „WĘDRUJĄCA KSIĄŻKA”

30 maja 2022

W przedszkolu realizowany był projekt „Wędrująca Książka”, którego koordynatorem była pani Magdalena Kolasa. Głównymi celami tego projektu było rozwijanie zainteresowań, nawiązanie współpracy między przedszkolami oraz rozwijanie kompetencji komunikacyjnych dzieci. W naszym przedszkolu została stworzona postać Oli oraz krótki wstęp do dalszego rozwijania przygód bohaterki. W projekcie nawiązaliśmy współpracę z innymi przedszkolami. Zadaniem kolejnych przedszkoli było dopisanie dalszego ciągu przygód podróżującej Oli. Nasza bohaterka odwiedziła wiele ciekawych miejsc w swojej podróży po Polsce. Zachęcamy do lektury. Dziękujemy wszystkim przedszkolom za włączenie się w akcję i nauczycielom, z którymi mogłyśmy pracować i wymieniać się doświadczeniami. Było to bardzo ciekawe przeżycie.

Prezentację książki można zobaczyć poniżej.