UROCZYSTE PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

10 grudnia 2019

Dnia 05.12.2019 r. pierwszą ważną uroczystość przedszkolną w swoim życiu przeżyły dzieci, które pierwszy rok uczęszczają do przedszkola. Zostały one uroczyście pasowane na przedszkolaka przez Panią Dyrektor Barbara Kocia , która dotykając każdego maluszka ogromnym ołówkiem włączyła go do grona przedszkolaków. Te ważne wydarzenia w życiu naszych milusińskich, rozpoczęły się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i taniec. W dalszej części dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie i obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, nie grymasić, nie płakać i wszystko pięknie zjadać! Na pamiątkę tej ważnej chwili każdy przedszkolak otrzymał dyplom i rożek obfitości. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.