Walentynki w przedszkolu

17 lutego 2021

W poniedziałek 15 lutego dzieci z Przedszkola Samorządowego w Skarżysku Kościelnym obchodziły  Walentynki. Przedszkolaki wraz z paniami tego dnia ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały ten dzień we wspaniałe i miłe wrażenia.

Wspólnie spędzony czas w walentynkowym nastroju sprzyjał prowadzeniu z dziećmi rozmów na temat znaczenia uczuć w naszym codziennym życiu. Przedszkolaki dowiedziały się, że Walentynki to nie tylko serduszka czy czerwone pluszaki. Tym, co naprawdę się liczy są: życzliwość, sympatia i szacunek okazany drugiemu człowiekowi.

Dzień Walentynkowy z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń i niespodzianek.

Na koniec tego uroczystego dnia nastąpiło wręczenie nagród dzieciom, które brały udział w konkursach.