WAŻNA INFORMACJA !!!!!

24 czerwca 2020

Drodzy Rodzice!

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, zakończenie roku szkolnego w naszym przedszkolu będzie przebiegać w nieco inny sposób niż w poprzednich latach.

DNIA 30 CZERWCA 2020r. o godzinie 15.00 zakończenie roku dla grupy PSZCZÓŁEK.

DNIA 30 CZERWCA 2020r. o godzinie 16.00 zakończenie roku dla grupy KRASNALI.

DNIA 30 CZERWCA 2020r. o godzinie 17.00 zakończenie roku dla grupy  JEŻYKÓW.

Zakończenie dla poszczególnych grup będzie na placu przedszkolnym (przy sprzyjającej pogodzie) lub na tarasie przedszkolnym (przy pogodzie deszczowej) niestety RODZICE nie będą mogli wejść na teren placówki.

Za utrudnienia PRZEPRASZAMY I PROSIMY O ZROZUMIENIE. Dzień 30 czerwca jest ostatnim dniem pracy przedszkola w roku szkolnym 2019/2020. Po uzgodnieniu z Organem Prowadzącym i analizie ogólnokrajowej sytuacji.

W MIESIĄCU LIPCU NIE BĘDZIE DYŻURU WAKACYJNEGO W PRZEDSZKOLU.