Wizyta Mikołaja w przedszkolu

17 grudnia 2020

W miniony piątek odbyła się w naszym przedszkolu zabawa mikołajkowa, podczas której dzieci uczestniczyły we wspólnych tańcach, zabawach oraz sesji fotograficznej. Kilka dni później Mikołaj znów nas odwiedził i przywiózł dla przedszkolaków prezenty. We wszystkich grupach wiekowych spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki oraz siadały Mu na kolanach. Oprócz pełnego worka prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał je, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wręczył paczki wszystkim przedszkolakom, a w nich – dla każdego coś dobrego!

 Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny, niespodzianki i do zobaczenia za rok…