Wizyta pielęgniarki w przedszkolu

17 maja 2019

W czwartek 16 maja nasze przedszkole odwiedził niecodzienny gość, pani Aneta Koneczna – mama Franka i Antka z grupy Żabek. Pani Aneta w ramach akcji ,,Cała Polska Czyta Dzieciom” przeczytała sześciolatkom książkę ,Jak działa ludzkie ciało – niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” oraz opowiedziała o swojej pracy jaką wykonuje na co dzień. Pani Aneta bardzo ciekawie opowiedziała nam, na czym polega praca pielęgniarki. Następnie pokazała dzieciom różne przedmioty, których używa się w zawodzie pielęgniarki np: ciśnieniomierz, kroplówkę, wenflony, strzykawki, igły, itp.

Na zakończenie przedszkolaki wręczyły pani pielęgniarce dyplom z podziękowaniem oraz papierowe kwiaty.

Serdecznie dziękujemy pani Anecie za przybycie, mile spędzony czas, za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami, a przede wszystkim za cierpliwość i dobre rady.