Wizyta Świętego Mikołaja

11 grudnia 2018

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się one do niego bardzo starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Oprócz prac plastycznych, dzieci przygotowują także piosenkę lub wiersz, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą.
Nadszedł wreszcie ten długo oczekiwany dzień – 6 grudnia. Zawitał do nas ten niezwykły gość – Święty Mikołaj, na którego dzieci czekały od samego rana. Przedszkolaki z ogromną radością przywitały gościa śpiewając mu piosenkę. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami i zapewnił, że za rok przedszkolaków odwiedzi. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem. Oczekiwana cały rok wizyta Św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. Kiedy już ten wspaniały gość nas opuścił dzieci zasiadły do słodkiego poczęstunku.