Wycieczka do „Oceaniki” i „Parku Miniatur” w Chrustach

16 czerwca 2023

Dnia 30 maja wszystkie dzieci z Przedszkola uczestniczyły w wycieczce autokarowej do Kompleksu Świętokrzyska Polana.

Doskonałe położenie w samym sercu Gór Świętokrzyskich czynią z tego miejsca przestrzeń relaksu, rekreacji i doskonałej zabawy. Wyjątkową atrakcję na skalę krajową stanowią wielkie akwaria „Oceanika” ze zwierzętami wodnymi z całego świata. Park miniatur pozwolił uczestnikom wycieczki, odkryć tajemnice najważniejszych budowli regionu.

Wycieczka była bardzo udana. Panowała miła atmosfera. Zrobiono sporo pamiątkowych zdjęć. Pomimo zmęczenia wszyscy byli zadowoleni. Czekamy już na kolejną wycieczkę.

Wyjazd edukacyjny finansowany  z Funduszy Europejskich w ramach projektu <<Rozwój edukacji przedszkolnej w Skarżysku Kościelnym>>