Wyjazd do MCK w Skarżysku – Kamiennej na bajkę „Jaś i Małgosia”

10 października 2023

W poniedziałek 9 października dzieci z grupy „Malinki” wraz ze swoimi paniami wybrały się autokarem do MCK w Skarżysku – Kamiennej na spektakl teatralny pt. „Jaś i Małgosia”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze.

Po dotarciu na miejsce przedszkolaki z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie zrobiła na nich sceneria oraz aktorzy. Nie mogły oderwać oczu od tego, co działo się w teatrze. Muzyka i oświetlenie powodowało, że zaciekawienie było jeszcze większe. Radość i brawa po spektaklu były dowodem tego, że wycieczkę można uznać za udaną.