Wyjazd do Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej na spektakl pt. „Królowa Śniegu”

11 października 2024

W poniedziałek 7 października dzieci z grupy „Zielone Jabłuszka”, „Malinki” i „Jagódki” wraz ze swoimi paniami wybrały się do „MCK” w Skarżysku – Kamiennej na spektakl teatralny pt. „Królowa Śniegu”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze.

Po dotarciu na miejsce przedszkolaki z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie zrobiła na nich sceneria oraz aktorzy. Muzyka i oświetlenie powodowało, że dzieci z zaciekawieniem oglądały sztukę. Radość i brawa po spektaklu były dowodem tego, że wycieczkę można uznać za udaną.